zwarte oogschaduw?

wat vinden jullie van zwarte oogschaduw op een normale dag? gothic of niet?

Ligt eraan hoe je geizcht is en wat je er bij aanhebt.

Zwarte oogschaduw maakt je niet direct goth.

Ik zou het niet zo snel op een ‘normale’ dag opdoen.
Maar niet iedereen met smokey eyes is meteen goth

Nou ik vind het niet gelijk gothic.

Ja, en ook hoe je de oogschaduw opdoet. Dik donkerzwart lijkt me niet mooi, maar als het wat vervaagt naar een lichtere kleur bijvoorbeeld dat is al meer neutraler voor overdag.

Ik heb het bijna elke dag op en bent totaal niet Gothic.
Dat het gothic is, is echt een vooroordeel.

Ja je moet de oogschaduw wel een beetje blenden zodat het er wat neutraler uitziet

Als je het niet zo opdoet vind ik het gewoon kunnen:

http://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/thumb/b/b6/Taylor_Momsen_2011.jpg/220px-Taylor_Momsen_2011.jpg

Ja ik ben wel fan van Taylor Momsen, maar dit vind ik wat minder.

Toen ik de titel zag dacht ik meteen aan dit.

http://www.nasagap.com/wp-content/uploads/taylor-momsen-raccoon-eyes-1.jpg

Maar het ligt er idd aan hoe je het erop doet.

Dat is nog een betere foto ja :’)

http://images.teamsugar.com/files/usr/0/3362/smokey%20eyes.jpg

Dit vind ik wel mooi, maar ik zou het nooit dragen op een normale dag, alleen naar een feestje of iets dergelijks.
En het is verstandig het te blenden met een andere kleur zoals deze:

http://photos.weddingbycolor.com/p/000/014/709/m/102774/p/photo/278600.jpg

Die kan wel altijd denk ik

Hier nog wat voorbeeldjes:

http://www.eyeshadowlipstick.com/wp-content/uploads/2010/11/dusty-pink-black-eyes.jpg

http://pocketchange.become.com/wp-content/uploads/2009/10/black-eyeshadow.JPG

http://www.sweet-ladies.net/var/thumbs/MakeUp/Black%20EyeShadow%201-1347810405.jpg?m=1310720150

Dus NIET dit:

http://cdnimg.visualizeus.com/thumbs/e7/52/black,eyeshadow,extreme,make,up,female,model,goth,gothic-e7522d8c630555fbba9863b1f880a2c6_m.jpg

http://www.eyeshadowlipstick.com/wp-content/uploads/2010/10/darkeyes-gothic.jpg

:grinning_face_with_smiling_eyes:

Ik vind het sowieso niet overdag kunnen. Misschien voor 's avond als je uitgaat, mits je niet zo enthousiast bent met de oogschaduw en je eruit komt te zien als een wasbeer

Ik vind het te zwaar voor overdag. En niet mooi als je er geen smokey eyes van maakt, of als je het niet blendt met een andere kleur.

:grinning_face_with_smiling_eyes: zo’n leuk woord/dier.

ik vind het wel kunnen, als je het tenminste niet zo overdreven opdoet als hierboven. Ik vind ook niet dat je het per se hoeft te mengen met een andere kleur.

Ik vind het ook wel kunnen wanneer het niet té wordt en niet helemaal rondom je ogen zoals hierboven ergens :stuck_out_tongue:

Het kan wel, maar het moet je wel staan. En ik zou het ook niet doen als je verder nooit veel makeup om je ogen draagt.

Het moet je staan idd. Ik zie soms mensen met heel veel zwarte make-up bij wie het nog gewoon “naturel” staat ook… *jaloers*

als je er niet te gothic uit ziet vind ik het wel leuk.

Ik weet niet, ik denk dat je heel erg moet oppassen dat het er niet goth uit gaat zien - tenzij je dat graag wilt natuurlijk.