Ik heb dus met mijn crush afgesproken vamiddag, we gaan zwemmen.
Nou zit het zo, ik ken hem al bijna drie jaar, en toen ik hem net leerde kennen was ik al gelijk verliefd, hij kreeg een vriendin en bleef daar anderhalf tot twee jaar mee samen, en nu is het uit. Hij heeft ooit een keer gezegd dat als ie niet met haar ging/ voor haar was gegaan, hij mij had gevraagd.
Ik ben 15 en hij is 17 trouwens.
Nou is het dus zo dat ik af en toe mijn maanden had dat ik helemaal verliefd was, en dan ging het weer over omdat ik hem een tijd niet sprak als ie het weer eens druk had, en nu is het dus al een paar maanden uit met hem en zn ex. Maar nu gaan we dus vanmiddag wat doen, ik ben echt zenuwachtig en normaal heb ik hier nooit last van maar ik begin hem echt weer leuk te vinden.
Ik ben echt bang voor een black-out of dat ik ga stotteren, en straks vind ie mij helemaal niet leuk?! Heeft iemand tips om hier subtiel achter te komen?