What to do with my hair?

```html
Ik heb mijn haar altijd los… Maar ik wil eens wat anders, maar ik heb niet echt lang haar. Het is 1 cm over mijn schouder, wat kan ik doen met mijn haar? Ik wil het niet knippen, maar gewoon eens iets anders.

Hoop dat jullie mij kunnen helpen. (:
Ps, hier is mijn pony een beetje schuin, meestal is die recht.

Image and video hosting by TinyPic

```

Sorry voor die; ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~[img], [img/] dingen, maar als ik die weghaal is de foto ook weg.

NEEEE. GEBRUIK DE ZOEKFUNCTIE.

Heb ik gedaan! Maar dat zijn topics over hoe je je haar moet knippen!

Er is een GROOT wat te doen met mijn haar topic.

Het enige wat je echt kunt doen als je het niet wilt knippen, behalve het opsteken, is je pony schuin dragen denk ik…

Oke, sorry hoor ik kon het NIET vinden.

je kan een visgraatvlecht op zei doen. dat het zegmaar op je schouder ligt. dat vind ik altijd wel leuk. kijk anders een op het kapsel topic of het wat-te-doen-met-mijn-haar topic??

en ojaa als je dus die vlecht in hebt een plukje aan beide kanten van je pony laten hangen. dan is het nog wat meer casual.