Nou. ik ken hem dus sinds mei 2009… (dus nog niet zo heel lang) maar we hebben (hadden ) het altijd heel leuk. zo zaten we tot half 2 's nachts bumperstars te spelen op msn… en hadden we altijd de grootste lol op msn! smsten we ontzettend veel over de raarste dingen. naja we hadden het gewoon leuk maar de laatste tijd spreek ik hem gewoon niet vaak… of onze gesprekken zijn echt geweldig leuk… of ze lopen gewoon “dood”. ik heb hem nu al iets van 2 weken niet gesproken en smste hem dus of ie al een beetje een leuke vakantie had en wat ie gaat doen met kerst & nieuwjaar. krijg ik een uur later (!!) een in mijn ogen heel droog smsje terug hij vertelde wat hij ging doen en vroeg wat ik ging doen, ik antwoordde maar kreeg niks terug. (hij ging wel naar de bios dus dat kan het ook zijn…) en ik was dus van plan om hem met nieuwjaar nog te smsen maar het is gewoon anders.
mijn vriendin zegt dat het helemaal niet erg is en dat het wel goed komt… maar zo voelt het gewoon niet! het lijkt net of hij op mij uitgekeken is, hij loert nog wel de hele tijd in zijn ooghoeken naar me. maar daar blijft het ook bij! what to do?
btw ik krabbel sinds kort met een vriend van zijn broer die me een krabbel stuurden “of hij me niet ergens van kon ofzo?” en contact wou zoeken… ?