En dan niet de proefversie, maar de echte. Ik heb gehoord dat cs2 gratis is op adobe, klopt dat? Want toen ik wilde downloaden moest ik bedrijfsgegevens opgeven (?!)
xx
En dan niet de proefversie, maar de echte. Ik heb gehoord dat cs2 gratis is op adobe, klopt dat? Want toen ik wilde downloaden moest ik bedrijfsgegevens opgeven (?!)
xx
Ik denk niet dat dat kan. Je kunt wel proberen een crackversie te installeren.
Goed zoeken op Youtube!
kat.ph { wel een torrent site }
kickass.to (moet je wel iets hebben als utorrent om 't mee te downloaden.) Ik heb ook een gecrackte versie van CS6 op m’n pc staan.
Je kan CS2 gewoon van de site van Adobe afhalen: https://www.adobe.com/cfusion/entitlement/index.cfm?e=cs2_downloads
Je moet wel inloggen met een Adobe account.
illegaal
Het is sowieso niet gratis, dus even zoeken naar een gekraakte versie dan.
Uhm ja de echte versie kost 1000 tot 2000 euro en dat is een beetje veel als je niet proffesioneel bezig bent
Ik zag laastst ergens dat ps een “creative photoshop” gratis “weggaf”, ik kan het linkje wel even opzoeken. Ikzelf heb het nog niet gedownload maar dat wil ik nog wel proberen
Dit kon ook in het algemene vragentopic (al heb je 'm volgens mij inmiddels gedownload?). Slotje dus.