Hoi lieve meiden,
Mijn vriend dealt drugs, pillen speed en ghb. Hier moet ik niks van hebben en hier hebben we vaak eindeloze discussies over gehad. Hij gebruikt zelf ook speed pillen coke xtc ghb c2. Van speed en pillen was ik op de hoogte en hij gebruikte dit alleen op feesten zover ik wist en van de andere drugs soorten wist ik pas sinds twee weken. Dus uiteraard hier ook een gesprek over gehad met hem. Hij ging toen akkoord om het bij speed en xtc te houden.
Nu heeft hij dus al die tijd achtergehouden naar mij toe dat hij die overige drugs soorten ook heeft gebruikt op feesten en bij (drugs)vrienden/vriendinnen thuis. Waardoor ik het uit wou maken met hem.
Nou is het dus niet uit tussen ons, vanmiddag hadden wij afgesproken en ik zei toen dat ik het uit wilde maken met hem en ik had ook uitgelegd waarom. Het hele scenario drugs zit mij het meest in de weg. Hij wilde mij toen de belofte doen om op te maken wat hij nu nog in huis heeft (dus de drugs voor het dealen), en alleen nog op feesten zou gebruiken.
Ik heb dit voorstel geaccepteerd en hij heeft gezegd dat als ik hem betrap dat ik hem de t**v*s in mocht schoppen waarop ik heb gereageerd met dat als ik hem alsnog zou betrappen het meteen klaar is. Daarbij ben ik vaak (vaker) bij hem thuis (dan bij mij) en weet ik de plekjes waar de drugs ligt en kan ik het dus wel in de gaten houden. Ook financieel weet ik hoe hij ervoor staat met drugsdealen erbuiten gelaten en zolang hij dealt krijgt hij supervaak whatsappjes van zijn drugs’vrienden’ of ze weer wat kunnen halen en soms zelfs van vreemde 06- nummers.
Alleen ik weet niet of ik nu wel slim bezig ben en ik heb daarvoor jullie (openminded) mening voor nodig!
Reacties met ‘ik zou al sowieso niks willen met een jongen die drugs dealt, gebruikt’ zijn niet van toepassing…!
Liefs, mij x