Hoi uk ben een meisje van zeventien en ik zit momenteel in de 4e (ik ben blijven zitten in de 2e). Ik heb dit account aangrmakat omdat mijn probleem te beschamend is om op mijn reguliere account een topic over te maken.
Sinds vorig jaar heb ik een leraar voor biologie en hij is zo knap, slim en grappig. Alleen het probleem is dat hij 13 jaar ouder is dan dat ik ben en hij een leraar is. Je zou denken dat dit gewoon een simpele crush is maar het is veel meer dan dat want ik kan hem niet uit mijn hoofd zetten en ik fantaseer ook over hoe het zou zijn om een relatie met hem te hebben en misschien ook wel meerdere dingen dan alleen dat.
Volgens mijn vriendinnen, die overigens niet weten dat ik verliefd ben op mijn leraar, doet hij rondom mij ook heel anders in tegenstelling tot bij andere meiden.
Ik weet dat dit strafbaar is en dat het het beste is om hem ut mijn hoofd te zetten maar het lukt me niet. Ik weet niet wat ik moet doen.
Graag alleen serieuze reacties.
xxx.