hallo allemaal.
ik weet dat er al zat verhalen zijn, maar ik wilde de mijne toch even poste.
als het niks wordt/ is stop ik gewoon. Zeg het maar:
Ps. sorry voor het lange verhaal XD
Met blote voeten liep ik over het vochtige gras. Met mijn schift en kleedje plofte ik op het zachte schommelbankje. Met een zucht begon ik mijn engels te maken, en overhoorde ik mezelf zacht. Een angstig gevoel bekroop me. Maandag weer naar school. De gedachten dat er maandag weer nieuwe leerlingen rondliepen maakte me misselijk.
Misschien was het wel een bekende! Je weet maar nooit, diegene zou natuurlijk iets van mijn achtergrond kunnen vertellen of roepen: “ Ben jij Bridget? Dat meisje van beukenlaan 67?
De dochter van Robbert, de bankdirecteur. Ja ik herken je.!”
Of iets in die zin. Vorig jaar had ik zo`n drama meegemaakt. Mijn vrienden wisten niet wie mijn ouders waren, zelf kwamen ze niet echt uit een droomgezin. Tot ene Mellany op het toneel terecht kwam. Ze woont nog steeds bij mij in de straat. Maar elke keer als ze me ziet rent ze spontaan van me weg. Ik moet dan best wel lachen. Een meisje van 13 is bang voor bridget. Als mijn ouders dat wisten moest ik gelijk met een bos rozen bij haar langs gaan.
Mellany riep toen ook heel brutaal dat ze me kende en dat mijn vader Robbert van der wal heette. Ik ontkende dat met alle macht. Als mijn vrienden dat te weten zouden komen dan…
Ik wist goed dat ze een hekel hadden aan rijke kakkers als mijn ouders. Sterker nog,
ze haatte ze. Whitney liep op haar af en schelde haar kompleet uit. Ik ben blij met haar. Ze is gewoon. Niet rijk niet arm, alleen Whit is anders. Ze is knap lief en schattig… alles wat een jongen in een meisje ziet. Tieten heeft ze ook. Whitney geeft geen aandacht aan jongens. Ze ziet ze als vrienden meer niet. Mellany is toen huilend weg gerend. Zelfs haar vrienden stonden te trillen. Vincent, Triple E, en Bob proestte het uit. We zijn met zijn 6e .
Jade`s vader werkte samen met mijn vader. We deelde het zelfde geheim. Ze is al mijn buurmeisje zins ik werd geboren. Een roepende stem haalde me uit mijn gedachten: “
Bridget snel kom nou,!! Ze zijn er. Die nieuwe buren van ons.” mijn moeder dacht dat ze me overal mee naar toe kon slepen. “ zit wel lekker” riep ik terug.
Ik sloot mijn ogen en de zachte wind masseerde mijn armen en hoofd.
Toch trok iets me. Alsof een hand me aan mijn mouw vastgreep en me op een sluiproute naar
de heg trok. Maar ik liep echt. Nog net op tijd stopte ik bij een paar mega beuken. Met mijn bruine topje en zwarte shorts merkte niemand me op.
Ik hoorde mijn moeder praten en lachen. Een jonge vrouw met een meisje van 16/17 stonden met mijn moeder te praten. Ik kon niet goed zien hoe ze eruit zagen. Dus liep ik naar de volgende eik. In eens begon het meisje te gillen. Niet schreeuwen maar echt hoogmoedig gillen. Een duif vloog weg van het gegil. Nog meer duiven schoten vlak langs me. Een knalde er tegen me aan. Ik viel naar achteren en belanden met mijn hele rug in de modder.
Ik was niet toch niet meer te verstoppen dus liep ik maar richting sirene.
Ik keer goed naar het meisje. Ze had lang blond haar en een roze jurk aan. Roze oorbellen en een roze strik in haar haar. Vanbinnen hield ik het niet meer. Ze ziet er niet uit!! Net een zuurtje. Aan haar ketting te lezen heet ze Kate. Ik was aangekomen bij de “ geschokte “ mensen. “Wie bén jij?” vroeg ze arrogant. Mijn moeder keek me hoofd schuddend aan.
“ Ik ben het lieftallige dochtertje van deze prachtige vrouw hier.” Vertelde ik spottend.
Ik stak mijn hand uit: “ Aangenaam Kate.” “iewwlll” antwoordde ze. “ ik raak geen gewone mensen aan.” Tsss… wat een Bitch. Maar moeilijk kon ik me laten kennen. Jade en Whitney hadden me geleerd hoe ik om moest gaan met dit soort mensen. “ Dat neem ik als en compliment, Ohw, oepsie, modder aan mijn handen… nu moet ik een nieuwe manicure,” piepte ik. Toneel spelen ging me best goed af vond ik. Ik veegde mijn hand aan haar haren af.
“ Dat is dat. Weer 200 euro uitgespaard.” Ik wilde weg lopen maar draaide me nog om. Een onwijs lekkere jongen stond te klappen. Hij had een gespierd bovenlijf en donkere krullen.
Ik knipoogde en keek zijn helder groene ogen aan. Hij werd rood. Lachend draaide ik me om.
Missie Volbracht
Nou is het wat? Xx Milena