Edit op 18 juli: Als je het verhaal achter elkaar wit lezen, kan dat hier. Ik hoor graag in dit topic wat je ervan vond.
Edit 30 juni 2013: vanaf vandaag ben ik bezig om het verhaal ook op Wattpad te plaatsen. De versie op Quizlet bevat aardig wat spelfoutjes of *** op de plaats waar wat minder prettige woorden stonden en die dingetjes haal ik er nu uit, waardoor de versie op Wattpad waarschijnlijk de fijnste wordt om te lezen als je reacties tussendoor niet prettig vindt.
[i]Hoi,
Ik ben nieuw hier. Dit verhaal staat gedeeltelijk ook op een ander forum, maar daar werd gezegd dat je hier ‘zinniger’ commentaar kan krijgen. Ik kom eens kijken wat daarvan waar is, want ik kan wel wat zinnig commentaar gebruiken, haha. Dit verhaal is 100% fictie.
Veel leesplezier (hoop ik)![/i]
Als ik het niet doe, doet een ander het. Mijn vader, bijvoorbeeld. Hij zal door het lint gaan als hij hoort wat mij is overkomen. Overkomt. Zal overkomen.
Of mijn moeder, hoewel zij niet iemand is die haar handen graag vies maakt. Zij laat anderen het vuile werk opknappen.
Misschien doet mijn broer het wel, als ik het hem heel lief vraag. En als hij er geld voor krijgt.
Zijn vriendin is ook een goede kandidate. Die studeert psychologie of iets in die richting en denkt dat zij al het onrecht in de wereld kan oplossen.
Ik wrijf over de blauwe plek op mijn wang. Dit is de eerste keer dat hij me in het gezicht heeft geraakt. Ik dacht dat hij dat nooit zou durven, omdat mensen vragen gaan stellen als ze zien dat je veel blauwe plekken hebt.
Ik dacht ook dat hij mij nooit zo erg zou mishandelen dat ik iets zou breken. Maar elke keer wordt het erger, elke keer overtreedt hij zijn eigen grenzen. Nu is het of hij, of ik.
Eten of gegeten worden.
Doden of gedood worden.