Ik ben ook al een hele tijd vegetariër, en het meeste wat ik hoor is dat het niet gezond is. Dat is gewoon een fabeltje, want wanneer je genoeg andere dingen eet is er niks aan de hand. Ik ben ook nog steeds gezond.
Goede vervangende dingen zijn bijvoorbeeld bonen, noten, erwten en producten die speciaal voor vegetariërs bedoeld zijn (die bevatten de nodige vitaminen enzo). Ook eieren zijn goed. Ik eet ook geen vis, maar wanneer je dat wel doet is een vette vis ook prima. Hoe je het het beste aan je ouders kunt vertellen weet ik eigenlijk niet. Mijn moeder eet zelf geen vlees, dus dat was wat makkelijker.
Wel heb ik op de basisschool vroeger een spreekbeurt gehouden over de bio-industrie en ik heb toen een filmpje van Youtube laten zien hoe het er daar aan toe gaat. Toen snapten ze in een keer waarom ik vegetariër was
misschien kun je dat ook doen bij je ouders? Succes!