[b]Hallo lieve lezers.
Normaal zet ik nooit wat op een forum maar ik ben nu toch wel heel erg aan het twijfelen. Vandaar dat ik jullie hulp inschakel.
Ik ben een meisje en woon al mijn hele leven in Limburg (20).
Ik heb hier mijn vriendengroep opgebouwd, mijn mbo opleiding gehaald, ga zo maar door.
Vorig jaar in mijn laatste jaar van het MBO was het zoeken naar een eventuele vervolg opleiding.
Deze heb ik gevonden. Ik was alleen aan het twijfelen of het de school in Limburg werd of de school in Brabant.
Het werd uiteindelijk de school in Limburg. Dit mede doordat ik thuis kon blijven wonen. Mijn moeder had namelijk geen geld om mij op kamers te laten gaan door het overlijden van mijn vader.
Nu ben ik bijna 2 maanden bezig. De opleiding bevalt me goed. Maar ik voel me er niet thuis. De klas is hier niet de oorzaak van. Het is namelijk een top klas. Dit geld trouwens niet alleen voor de opleiding maar ook dingen daar buiten.
Maar als ik dan in Brabant ben voel ik me helemaal thuis.
Ik heb het hier met mijn moeder overgehad. Zei gaf aan als ik er echt naar toe wil ik dan moet gaan. En ze zal me overal proberen te steunen.
Maar nu is mijn vraag. Moet ik dit wel doen? Hoe ga ik dit dan oplossen? Kan ik zomaar overstappen van de ene naar de andere school? Of kun je dat beter doen als je je propedeuse hebt gehaald?
Ik heb er op mijn school nog met niemand over gehad. Volgende week wil ik wel een gesprek aan gaan met mijn mentor om te vragen wat zij hier nou van vind en of ze me misschien kan helpen.
Heeft iemand van jullie dit ook meegemaakt? Zo ja, hoe hebben jullie dit opgelost?
Alvast bedankt
[/b]