...

.

ehm, ik heb echt geen idee?

Misschien kan je beter naar je huisarts gaan?

Bij de huisarts vragen. Die weet al die dingen zeker. Wij weten het misschien.

ik zou het niet weten ;o
misschien moet je nog aan die pil wennen?
en idd ik zou na de huisarts gaan

Is normaal omdat je een andere pil hebt.
Kan ook zijn dat de pil zo ‘zwaar’ is dat je menstruaties bijna wegblijven, dat had ik namelijk ook toen ik tijdelijk een hogere dosis van mijn pil mocht slikken, toen werd ik amper nog ongesteld.

Je hebt minstens 3 tot 5 cyclussen nodig voordat je lichaam went aan nieuwe hormonen, al kan dit altijd eerder of later zijn natuurlijk. Dus ik zou je nog niet druk maken. Heeft je huisarts je niet verteld dat je lichaam moet wennen aan de nieuwe hormonen?

Ik denk eigenlijk dat het vrij normaal is als je van pil wisselt, alsnog zou ik de huisarts even contacteren.

Hay!
Ik ben juist van de zwaarste naar een lichtere gegaan, omdat ik vaak last had van migraine…
We hebben het toen niet specifiek over bijwerkingen gehad, dus die zouden wel mee vallen!
En mijn vorige menstruaties waren dus gewoon normaal!

Ik denk dat je lichaam moet wennen aan je nieuwe pil, en anders naar de huisarts voor een controle.

Ik ben ook net begonnen met de pil en ben al 3,5 week ongesteld… Denk dat het gwn komt omdat je lichaam aan de nieuwe pil moet wennen.