Ik heb het 2 maanden geleden uitgemaakt met mijn ex. Ik twijfelde telkens en wist niet zeker of het dit nou echt zou zijn. Ook ben ik niet altijd eerlijk geweest en dacht dat ik het dus beter kon uitmaken. Hij was er helemaal kapot van, nu nog steeds. We spreken elkaar nog best veel en spreken weleens af. We hebben geprobeerd om afstand te nemen, maar dit vonden we beide lastig. Hij wil me graag soms nog zien en heb gezegd dat ik dit ook wil, maar dat ik niet wil dat hij hoop blijft houden en dat hij moet weten dat het voorlopig niet meer goed komt. Hij is ermee akkoord gegaan.
Ondertussen heb ik dingen met andere jongens gedaan, wat absoluut niet slim was. 1 van die fouten heb ik tegen mijn ex verteld, ook al was het uit. Hij was heel boos, maar gelukkig is dat weer goed. Nu ben ik erachter gekomen dat hij met meerdere meisjes appt en ze had gevraagd om af te spreken. Gelukkig wilde die meisjes niet. Het ergste vind ik dat hij hierom heeft gelogen nadat ik heel vaak had gezegd dat hij eerlijk moest zijn.
Ik snap dat het in principe niet meer mijn zaken zijn, want het is uit en daar heb ik zelf voor gekozen. Toch vind ik hem nog steeds heel leuk, maar ik wil voorlopig overal over nadenken en geen vriend. Ik ben heel erg jaloers en voel me telkens zo verschrikkelijk als hij iets over die meisjes vertelt bijvoorbeeld. Ook ben ik heel bang dat hij met carnaval iets met een ander zal doen. Ik weet dat het heel egoïstisch klinkt omdat ik ook fouten heb gemaakt en ik zelf voor deze situatie heb gekozen. Toch ben ik benieuwd of meer meiden dit herkennen of misschien tips hebben?