Hallo,
Omdat ik chronisch moe ben kan ik niet met alles meedoen. Het gaat al stukken beter aangezien ik in een revalidatie centrum heb gezeten en nu aan t opbouwen ben in de brugklas. Gister deden we de vossenjacht in de stad met de klas. Ik was samen met een ander meisje (wat ik niet mocht btw).
Na 2 uur lopen en veel pauzes hadden we de vossenjacht voor 3/4 af. Ik wou graag weer naar de fietsen. Ik vroeg aan haar of zij mijn toetsen wou ophalen (iedereen moest dat.) en dat ik dan alvast naar huis kon. Dat wou ze doen.
Eenmaal thuis vroeg klasgenoot O. : Waar zijn jullie
Ik; Ik ben thuis
O.: Maar we moeten nog toetsen ophalen op school
Ik; Ik heb E. gevraagd of ze het voor mij wou doen.
O. : hoezo?
Ik ; moe :bored:
O.: Ja ik ben ook moe, nu ga ik ook aan E. Vragen dat te doen
Ik; *screenshot van wat CVS inhoud*
O; BOEIT ME NIET. Jij moet ook alle toetsen maken én ophalen. wat denk jij? En wel met de vossenjacht meedoen? Tss…
Ik; Nu denk je dat je stoer bent he? Hoer.
Ik ben zelf heel erg geschrokken van mezelf Ik heb ook een km lang bericht gestuurd met mijn excuses. Zij niet. Ik zit hier erg mee. Wat kan ik hieraan doen?