O,god waar zal ik beginnen,
ik zat op een school die talenta heete 2 jaar lang nja die ging dus dicht falliet enzo ahaha
Nu zit ik 2 jaar op een school via, en die gaat ook dicht ook falliet ( ja ik weet ze echt uittekiezen hahah) ik ben blijven zitten in de 3de en ik ga nu gewoon mbo doen.
nu is het zo dat ik me heb aangemeld bij zadkine, en ik ben daar onderhand all 4 keer geweest voor dingen afleveren en informatie en elke keer als ik daar was zij ik ze duidelijk en legde de situatie uit; jongens in heb geen diploma vormt dat geen probleem…? ze zeggen nee hoor je kan gewoon op 2 instromen.
Nu kreeg ik 2 dagen geleden een brief dat ik ben afgewezen alleen klopte de datum niet met me intake gesprek alles. bij het intake gesprek werd me ook gezegt; je hebt je test heel goed gedaan je zit zelfs boven het gemiddelde van niveau 3 dus ik hellemaal blij tot die brief dus thuis kwam.
gister ik met mams naar zadkine zijn ze me dossier kwijt me gegevens alles, zeggen ze plots ook ja zonder diploma kan je niet op 2 je moet bij 1 beginnen, hebben ze alles naar aka 1 gestuurd ofzo heel raar allemaal.
Dus het komt er nu op neer dat ik op niveau 1 moet beginnen terwijl mijn niveau 3/4 is, met 2 neem ik genoegen omdat ik snap dat ik zonder diploma kom enz. maar 1…?
Nu kan ik met havo certificaat well 3 doen, all heeft mijn huidige school het belooft dat ik 'm krijg ik zie er niet echt veel van :S
Dus zoals jullie kunnen begrijpen dat ik een beetje in stres zit.
Heb all well een alternatief gevonden op het albeda een versnelde opleiding niveau 2 maar de vraag is word ik aangenomen…