Hoi allemaal,
Ik zit met een probleem… Ik praat sinds een paar weekjes met een jongen via whatsapp. We hebben nu twee keer afgesproken en het was gezellig. Allebei de keren hebben we gezoend. Na het afspreken vroeg hij direct weer wanneer we elkaar weer zouden zien.
Maar toch ben ik onzeker en word ik gek van mezelf. Hij zegt als we samen zijn heel vaak dat hij me een leuk meisje vind en dat hij vindt dat ik er leuk uitzie, maar via whatsapp praten we eigenlijk vrij weinig. Vriendinnen zeggen dat het helemaal niet raar is dat we zo weinig appen, misschien maak ik mezelf wel te druk? Misschien ligt het aan de leeftijd, hij is namelijk 23 en ik ben 18. (Dit is voor mij geen probleem want verder klikt het gewoon goed naar mijn mening)
Ik vraag me nu gewoon af waaraan ik kan merken dat hij me leuk vind (of niet)? En hoe kan ik ervoor zorgen dat ik me niet zo druk maak?
Alvast bedankt