Hoi, er is een jongen in mijn klas en die doet de laatste paar weken best wel aardig tegen me. Als ik bij bepaalde vakken achter hem zit en ik heb iets nodig heeft hij het meteen voor me. En als ik iets nog niet heb uitgeprint mag ik het van hem uitprinten. Hij plaagt me de hele dag. Ik werd met Nederlands naast hem gezet omdat hij maar eens rustig moest gaan doen. Toen legde hij zijn hand op mijn been en hij liet hem de hele les daar. We zaten in de pauze ook een paar keer bij elkaar. En we hebben veel gemeen met elkaar. En ik vind hem ook wel aardig/leuk.
Alleen zijn er allemaal meisjes die achter hem aan lopen en echt verliefd Zijn maar het niet toegeven. En als je in zijn buurt komt doen ze super kattig. En hij zei ook dat hij ze irritant vindt maar hij zegt er niks van. En met andere er bij doet hij alsof ik een van die meisjes ben. Alleen is hij zo veel leuker.
Ik twijfel of het wel de moeite waard is. En ik snap ook niet waarom hij zo anders doet opeens. Zou hij me leuk vinden??
Bedankt!