bel en ik konden de 1e dag al niet meer stil zitten, dus besloten we om maar naar het zwembad van het hotel te gaan!
gewoon, beetje jongens kijken, zwemmen, slapen, gewoon doen waar we zin in hadden! maar al snel stond Annabel voor het raam te zwaaien, hup. Bel en ik het zwembad uit.
'waar willen jullie eten?'vroeg Annabel.
het was niet heel lastig, waar altijd lekker eten was was in het badhuis!
‘doe maar het Badhuis!’ riep Bel.
‘oke! dan ga ik even resserveren, komen jullie over een kwartiertje naar de kamer?’ vroeg Annabel die al wegliep.
'ja!'riepen bel en ik in koor.
‘oe, ik kan niet wachten om weer wat te eten, ik rammel!’ zei ik.
‘haha! Ja anders ik wel!’ zei Bel die het wel met me eens was.
‘zullen we anders nu alvast gaan? Hier is nu toch niemand meer ofzo.’ zei ik terwijl ik om me heen keek en niemand behalve een oud vrouwtje zag.
'ja, en dan gewoon douchen, eten, en dan naar het hotel?'zei Bel.
‘of naar het dorp. O nee, dat gaan we morgen al, dan gaan we vanavond toch gewoon in het hotel chillen?’ vroeg ik terwijl ik m’n spullen pakte.
'precies.'zei Bel die door de deur liep die ik voor haar open hield.
’
na het douchen en omkleden.
‘dames! zijn jullie klaar?’ vroeg Annabel vanuit het kleine woonkamertje.
'ja! We komen eraan!'riep Bel.
In het Badhuis hangt altijd een leuke sfeer, en is het altijd druk.
Al snel kwam de serveerster. En zoals altijd wisten we al precies wat we wouden hebben.
'ik wil graag de Margeritha pizza.'zei Bel, die vegetarier is, die dus neit veel keuze had.
'uhm, ik wil graag de sate.'zei ik.
'en voor mij graag de tong.'zei Annabel.
We bestelden wat te drinken en hadden het over van alles en nog wat.
Hoe mijn vakantie tot nu toe was en wat we die week van plan waren.
'mmmm, mam, dat was lekker!'zei Bel na het eten.
'ja he! Dames, ga maar doen wat jullie willen doen, dan ga ik even in het cafe wat lezen en wat drinken.'zei Annabel.
'oke! Claire?'vroeg Bel.
'uhm zullen we naar de bar, bowlen ofzo?'vroeg ik.
'ja. Goed plan! Mam wij zijn dan bij de bar, bowlen, kegelen, poolen enzo! Tot straks!'zei Bel.
'tot straks!'zei ook ik.
'veel plezier dames!'zei Annabel.
in de bar.
'hallo dames, willen jullie iets te drinken?'vroeg de charmante barman.
'uhm ja graag.'zei Bel.
‘zeg het maar!’
'uhm, ik wil graag een cola.'zei Bel.
'en ik wil graag een Ice Tea.'zei ik.
'komt eraan! Op welke kamer mag het?'vroeg de barman.
We bleven nog even hangen en waren van plan om te gaan bowlen.
'aaah! Bel, kijk rechts!'zei ik.
'oe, wat mooi!'zei Bel.
daar stonden twee jongens bij de bowlingbaan, we moesten wachten totdat zij klaar waren, dus gingen we even aan de kant staan kijken.
De ene had blond haar en was best groot, de ander was kleiner en had donkerbruin haar.
'willen jullie ons helpen? We bakken er niks van.'zei de blonde jongen tegen ons.
'haha, gaat prima volgens mij?'vroeg ik lachend.
'please?'vroeg de jongen. Bel ging de jongen met het bruine haar helpen en ik de jongen met het blonde haar. Achteraf bleek die jongen met het bruine haar Dennis te heten en die blonde Warner.
'nu op onze kosten een uurtje bowlen?'stelde Bel voor.
'uhm, we kunnen ook poolen.'zei Dennis.
'haha! Daar bakken we echt niks van!'zei Bel lachend terwijl ze me aankeek, wachtend op een antwoord.
'uhm, poolen is wel leuk!'zei ik snel.
Daar stonden we, met z’n vieren om de pooltafel heen, Warner en Dennis wisten in tegenstelling tot Bel en mij wel waar ze mee bezig waren. Maar voor ons was het al heel wat als de bal alleen al een halve meter in de buurt kwam van ons doel. Maar dat maakte ons niet uit! We hadden plezier met z’n vieren, en bedachten om naar de lounge te gaan. Gewoon, tv kijken, kletsen, lachen en mensen irriteren!
De tijd ging zo snel dat we hadden bedacht om de volgende dag rond 11 uur bij het zwembad af te spreken.
ik schrijf morgen meer!