Ik wordt er echt gek van.
Dan vindt ze dat ik veel weeg en dat zij een lichtgewicht was vroeger. Ik weeg 53 kg ben 15 jaar en ben 1m 64 ofzo denk ik.
En dit komt ook gewoon omdat ik redelijk veel spieren heb en die wegen meer als vet.
En dan zegt ze ook dikwijls dat zij vroeger een plattere buik had als mij. Ik heb een platte buik dat weet ik zelf ik ga dan ook voor een sixpack. Dit weet ze wel niet.
Ik probeer ook een gezondere levenstijl te krijgen maar ik kan dit niet omdat mijn omgeving en ikzelf is opgegroeid is met ongezond eten. Dit begrijpt mijn moeder precies ook ni zij had vroeger door mijn oma een veel gezondere levenstijl.
Maar mijn lichaamsbouw is ook gewoon anders als het hare waarschijnlijk.
Ik wordt echt gek van al dat vergelijken. Het ergste is ook nu is zij wat dikker en het is precies dat ze me moet late weten dat zij ooit mager is geweest. En om precies te zijn magerder.
Wat kan ik hier aandoen?