Met vriendinnen weekendje weg 14/15jr.

Hi!

Ik had weer even een vraagje.
Ik en mijn drie vriendinnen willen in Nederland ( Zuid Holland) een weekendje ergens gaan kamperen. We weten alleen niet waar want op veel plekken moet je minimaal 16/18 zijn. Ons lijkt zo’n jeugdvakantie ding niks (drank/feesten).

Heeft iemand ideëen waar je vanaf 14 jarige leeftijd zonder ouders heen mag in ZH?

Jeugdherberg zoals stayokay?

Oh sorry daar moet je 16 voor zijn zie ik.
Maar je kunt ook een nachtje in een weiland ergens dichtbij kamperen?

@Megane
bedankt voor je reactie!
maar is dat gewoon legaal?

Nee volgens mij niet. Dat land is dan van iemand en die zal er niet gelukkig van worden. Misschien dat het mag wanneer een ouder van jullie toestemming geeft. Daar zou ik gewoon even over bellen naar de campings waar je zou willen.

@Falathiel dat is wel slim ja, bedankt voor de tip!

Oh ja ik bedoel dan ook dat je het wel vraagt aan degene van wie dat land is (maar ik kom uit een omgeving waar vrij veel vrienden op een boerderij wonen, vandaar dat het imo niet zo’n probleem was haha)

@Megane ik kom jammer genoeg niet uit een omgeving met veel weilanden

Dit hebben wij ook een keer gedaan, van tevoren gebeld met de camping of het mocht. Ook kwam een ouder ons brengen en is ook nog even mee geweest naar de receptie etc. Ik denk dat als je het van tevoren afspreekt met de camping dat het dan wel mag (: