Hoi
Er is dus een heel leuke jongen bij mij bij de sportclub. Ook al is er heel veel jeugd om mee te praten, hij komt altijd naar mij toe. Ook in een groepsgesprek loopt hij om de groep heen om naast mij te gaan staan en een privégesprek te beginnen. Hij geeft complimentjes en plaagt me voortdurend. Hij kijkt me heel erg vaak aan, gaat heel dicht achter mij staan en staart, ook volgens mijn vader, heel vaak naar mij.
Maar online is hij kortaf. Gesprekken van 10 berichtjes duren minstens drie dagen omdat hij maar twee keer per dag reageert, en wanneer hij reageert is het een kort antwoord en hij stelt zelf geen vragen. Ik weet dat hij het vreselijk druk heeft met zijn huiswerk omdat hij er niet zo goed voorstaat en zelfs nouwelijks tijd heeft voor zijn hobbies, maar ik vind het echt niet leuk dat hij zo kortaf doet online. Vervolgens bij de sportvereniging is hij weer heel lief en doet hij alsof ik de enige persoon ben die er is, terwijl er ook vrienden van hem zijn.
Ik vind hem echt leuk, maar ik heb het gevoel dat ik gewoon een manier ben om de tijd te doden tijdens het sporten en dat hij het gewoon leuk vindt om te zien hoe ik hem nauwelijks aan kan kijken zonder te blozen, omdat hij buiten de keren dat we elkaar zien nauwelijks interesse in mij toont. Maar hij is daarentegen echt geen type om een player te zijn, juist niet. Hij is best wel ongemakkelijk rond meisjes en hij heeft ook nog nooit een vriendin gehad.
Nu kan het natuurlijk gewoon zijn dat hij niet echt van whatsappen of zo houdt, maar ik zit er wel mee dat hij wanneer we elkaar bij de vereniging zien heel veel interesse in mij toont, maar online als ik hem eeb berichtje stuur helemaal niet. Wat advies of een idee waarom hij zo zou kunnen doen komt heel erg van pas Groetjes van Arte