Wil graag een opl volgen…wat is nou een leuke opleiding…wil niet fulltime naar school gaan…
Wij hebben geen idee wat je interesses zijn, welke middelbare school je hebt gedaan, hoe oud je bent…
We kennen jou niet, je moet dit voor jezelf beslissen. Bezoek open dagen, kijk op internet, doe studietesten, streep dingen weg en zelfs hier op girlscene zou je ervaringen over bepaalde opleidingen kunnen lezen.
Dat je niet fulltime naar school wil verschilt ook per opleiding.
Iets meer info zou handig zijn, maar een BBL opleiding is werken en leren. Dat misschien iets voor jou?
Bij Icares kan je gratis een studiekeuzetest maken (wel even een account aanmaken). Dat is denk ik slimmer dan wanneer je ons lukraak dingen laat opnoemen. Daarbij is het verstandig brochures aan te vragen en open dagen te bezoeken. Probeer ook met mensen in contact te komen die het beroep uit oefenen wat jou leuk lijkt.
En zoek ook veel op over het beroep. Voor wie ga je werken? Wat ga je doen? Vind ik deze werkzaamheden wel of niet leuk?
Je kan bijvoorbeeld uitsluiten of je wel of niet met kinderen/volwassen of ouderen wilt werken.
paardenverzorgster