Kapot haar?

Heeeee .

Ik krijg na het douchen redelijk veel slag in me haar.
Je kan het bijna krullen noemen.
( Vroeger had ik ook krullen toen ik klein was )

Altijd na het douchen, en tijdens het douchen kam ik me haar.
Is dat slecht?
Maak ik dan me haar kapot ofso?
Want ik krijg me haar wel stijl maar het pluist enorm na het douchen.

Hebben jullie tips? Ik hoop datten jullie er wat van snappen :cold_sweat:

Ik hoor heel vaak dat dat slecht zou zijn ja, maar ik doe het zelf ook en merk eigenlijk niets van dat mijn haar ervan kapot gaat oid

Ik doe het zelf altijd na het douchen en ik heb nog nooit last gehad van kapot haar of iets in die richting

Als je nat haar kamt gaat het ook niet kapot, je raakt alleen meer haren kwijt tijdens het kammen dan je met droog haar zou doen.

Ja vgm is het niet slecht als je nat haar kamt, meestal gaan de klitten er dan makkelijker uit. Het is alleen wel belangrijk dat je dan een pluk haar vast pakt en dan gaat kammen ander trek je makkelijker je haren eruit omdat je hoofdhuid nat/zacht is.

Zolang je het voorzichtig doet is het niet per sé slechter dan droog borstelen, zeker omdat droog borstelen heel slecht is voor slag/krullend haar.