Een hele tijd geleden al weer zat ik te klote met mijn broer zijn vriend K. Het was rond mijn 16e verjaardag. En ik vond hem helemaal leuk etc. Tot er andere er mee gingen bemoeien, toen werd ik nog al onzeker, en kwam er achter er nog niet klaar te zijn voor een relatie. Ik heb het hem toen ook gelijk verteld.
Een half jaar later, in maart, kwamen we elkaar weer tegen na een lange tijd. Het was tijdens het uitgaan, en toen hebben we gezoend. Toen zaten we een hele tijd weer te smsen. Maar het was toen net uit met zijn vriendin, hij bleek ziek te zijn, iets met zijn lever en had pfeifer gehad. (later bleek dat pas, maar ik had het niet, want het was al over) Hij had dus nogal een kut tijd, en werd het vanaf zijn kant niks.
Nu een tijdje later dus spreken we elkaar nog wel eens op msn. Hij weet wel dat ik hem nog wel leuk vind. Maar van hem krijg ik geen hoogte ik probeer hem te vergeten, maar gister vierde mijn broer zijn verjaardag en kwam die de heletijd bij mij zitten. Toen hij weg moest naar een andere verjaardag had hij tegen een vriend gezegt (dat is een collega van mij) groetjes daar, en een kus voor … miss_summerlove.
Hij maakt mij zo in de war. Hoe moet ik hem vergeten? Moet ik hem duidelijk maken mij met rust te laten? Of wat moet ik doen.