i can never make him love me

ben verliefd, maar de jonge die ik leuk vind vind iemand anders leuk…

het erge is dat ik al 3 jaar een crush op hem heb

In hoeverre ga je met hem om?

Niet lullig, maar wat wil je hier mee berijken?

in tussen uren zit ik wel is samen met hem, zit bij hem in de klas en dan zitten we ook wel is naast elkaar, maar buiten school zie ik hem neit zo vaak… we tweeten dan alleen

Sorry, maar waarom open je dit topic?
Want dat hij iemand anders wilt, daar kunnen wij ook niks aan veranderen!

Sorry wou het even kwijt kan het aan niemand vertellen namelijk. Ik snap best dat mensen het dom vinden maar ik weet zelf ook niet wat ik er mee moet dacht dat er miss mensen waren die weten hoe ik er mee kan dealen want voel me heel onzeker.

Heb je een vraag… advies nodig ofzo…? Ik wil niet lullig zijn maar ik snap het doel van dit topic niet zo.

Waarom zet je het dan niet in het lucht je hart topic? Daar kan je het namelijk luchten. Topics aanmaken is echt bedoeld voor vragen waar nog geen topics over zijn.

Oo haha lol sorry guys heb pas net een account aangemaakt dus weet niet zo veel

^ Achjoh, je leert het vanzelf wel hoor :slightly_smiling_face: Het is niet vijandig bedoelt.
Welkom op girlscene by the way

Maakt niet uit hoor! :slightly_smiling_face: Nu weet je het gewoon voor de volgende keer!
Als je een vraag hebt is het handig als je even googled of hier rondkijkt of er al iets bestaat met dat onderwerp!
Welkom op girlscene!

Je zou kunnen vragen of hij een keer wat wilt doen met m?

http://forum.girlscene.nl/forum/liefde-boys/het-officiele-vindtiemeleuk-topic-121240.6800.html

http://forum.girlscene.nl/forum/liefde-boys/hier-kan-je-alles-hem-kwijt.-lucht-je-hart-5-245759.0.html

kijk eens of deze topics je verder kunnen helpen, op deze zet ik een slotje.