Hoe combineer je een mouwloos spijkerjack?

Heee,
Iemand inspiratie om een mouwloos spijkerjackje leuk te combineren?

http://forum.girlscene.nl/forum/mix-match-met-miskopen/

Hier kun je het denk ik beter plaatsen.

Ik weet niet wat je mooi vindt, maar ik heb mijn spijkergilet o.a. op deze manier gecombineerd. Hoop dat je er iets aan hebt :wink:.

ik draag altijd een effen shirt met lange mouwen eronder, in een skinnyjeans en een leuke riem ofzo :slightly_smiling_face: met bikerboots!

Bedankt voor de reacties! Iemand nog meer ideeën? :slightly_smiling_face:

http://4.bp.blogspot.com/_3vFsOeGVkd4/Sm8VFoPMt-I/AAAAAAAAAhc/nc0Qwn--owc/s400/111872.jpg[/img]

http://1.bp.blogspot.com/-YrBunEEMLQs/T5ES8_BCprI/AAAAAAAAAoA/EYb73qB-qOI/s1600/Jeans_vest_jeans_gilet_fashion_trend.jpg


http://4.bp.blogspot.com/-iVk4I9C2trU/UB16iqO-hxI/AAAAAAAAClk/gsmxvccxPLQ/s1600/jeans_gilet_leather_pants3.jpg

http://www.restyle-fashion.nl/media/catalog/product/cache/1/image/9df78eab33525d08d6e5fb8d27136e95/7/8/7822_1_.jpg

[size=2]En voor de rest, ik vind het altijd wel leuk om bijvoorbeeld zo’n blouse die je nu veel ziet, op een zwarte broek met zo’n giletje erover en dan mooie hakken :slightly_smiling_face: