Hoi iedereen
Ik ben een meid van 19 en ik heb een paar dagen geleden dermals laten zetten (piercings) in mijn heup. Al jaren liep ik met dit idee rond en ik wou het deze keer echt gewoon doen. Had het een tijdje geleden al helemaal uitgepluisd en toen heb ik gewoon besloten het te doen omdat ik het heel graag wou.
Nu is het probleem dat mijn moeder extreem anti-piercing is en ik durf het haar niet te vertellen. Ik weet dat ik haar geen verantwoording beschuldigt ben aangezien ik al volwassen ben maar ik wil het liever niet geheim houden tegenover haar.
Help aub! Hoe kan ik t haar het beste overbrengen? Want ik wil echt niet dat ze tegen me uit gaat vallen of tegen me gaat schreeuwen of dat ze helemaal overstuur wordt.
AUB NIET CITEREN ik haal dit vanavond weer weg ivm herkenning.
Alvast bedankt xxx