Geil smsje

Net ruzie gehad met me vriendje geen idee waarom eigenlijk!? Nu praten we niet meer met elkaar, en wil ik hem een smsje sturen waar die helemaal ‘gek’ van wordt(geil ofz bedoelt)

Ik denk dat je het daarmee wel goed gaat maken, ja. :'3

Misschien is ‘sorry’ een optie?

HAHAHA, ik ga echt kapot. Geil door een tekst op een beeldschermpje, oeh spannend! HAHAHA, wens hem sterkte als hij daar ‘gek’ van wordt.

Ik zou eerst met ‘sorry, het was niet mijn bedoeling en waar maken we nou beide een probleem over’ het beter zou doen. En als je hem ‘gek’ wilt maken ga dan even langs hem of zo, als een jongen dat bij míj zou proberen zou ik helemaal stuk gaan. :grinning:

Een heel topic vol met ‘‘geile’’ smsjes in Seks enzo.

Erg logisch?

Tja, wat wil je erin zetten? Dat hij langs komt of gewoon puur voor de aandacht?

zullen we het het goed maken ik heb erg spijt

Als je nou gewoon je excuses aanbied… Anders komt het een beetje goedkoop over, vind je niet? Alsof alles meteen weer goed is met een geil smsje.

Het is al goed etc…

fail.

Inderdaad, volgens mij is dat de meest verstandige aanpak.

goedmaak seks,
great

http://27.media.tumblr.com/tumblr_ljmnka69Qe1qb6ko8o1_250.gif

“Sorry dat we net zonder duidelijke reden ruzie hadden, maar ik ben zo heet als een koekenpan op een hoog vuurtje.”

http://forum.paticik.com/thumbnails/122/55a/539/f10/b96/ac7/ef5/f20/137/328/80_450xNULL.jpg

Nee er is een topic waar je het kan vinden :slightly_smiling_face: succes nog.

haha you made my day

haha +1 goed dat je hem quote, voordat ze het weg haald.

sorry, het spijt me. (kusje erop? XD)

kom je nog een keer langs? ik lig al klaar op bed? :stuck_out_tongue:

Eh.