halloo
sinds een paar maanden heb ik een vriend. een paar dagen geleden kwam hij ermee dat hij me vandaag mee zou nemen naar een stad (amsterdam ofzo) en dan mocht ik daar een cadeautje voor mijn 18e verjaardag uitzoeken. en morgen ben ik jarig.
ik was er echt super enthousiast van en ik verheugde me er heel erg erop! echt ontzettend lief dat hij dat had bedacht! (mijn ex wilde nooit moeite voor mij doen, zo kreeg ik voor mijn slagen en 17e verjaardag geld…)
zojuist kreeg ik een whatsappje van mijn vriend dat hij sacherijnig is en geen zin heeft om een cadeautje te gaan kopen voor mijn verjaardag.
ik vind het echt heel erg jammer enzo, niet omdat ik geen cadeautje krijg, maar gewoon om het feit dat ik me er heel erg op had verheugd.
wat vinden jullie hiervan? ik weet gewoon niet zo goed wat ik ermee aanmoet … of ik bijvoorbeeld moet zeggen tegen hem wat ik ervan vind ofzo. pff
liefs!