Fashion and Design HBO

Hallo allemaal,

Ik zit nu in 4havo en ben dus bezig met wat ik hierna wil doen.
Ik twijfel dus tussen fashion and design en fysiotherapie, ik heb het profiel N&G.

Ik weet eigenlijk bijna zeker dat ik fashion and design wil maar ik heb dus geen tekenen.
Ik ben dus van plan het vak extra te gaan volgen, maar mijn vraag is dus :
wat is noodzakelijk om aangenomen te worden op de AMFI voor fashion and design?
Het blijkt een hele strenge toelating te zijn maar op de site zie ik niks over een portofolio…
En hoeveel ervaring moet je al hebben? Moet je kunnen naaien of leer je dat daar?

Dit wil ik allemaal weten zodat ik me kan voorbereiden, ik wil dit namelijk heel graag!
Ik ben dus ook bereid er heel veel voor te doen om aangenomen te worden.

Mensen die me kunnen informeren over deze studie?
Bedankt alvast!

Zover ik weet moet je wat van je tekeningen, schetsen, schilderijtjes, foto’s, collages laten zien en dat goed kunnen uitleggen(volgens mij maakt de grootte van je portfolio niet zo veel uit). Ik ga me (waarschijnlijk) dit jaar aanmelden en ben dus bezig met het maken/uitbreiden van m’n portfolio. Naaien en tekenen zou je misschien wel een beetje moeten kunnen (basis dingen) maar ik neem aan dat je er ook bent om te leren dus niet alles hoeft te weten.

Dit is alleen wat ik denk, van wat ik heb gelezen/gehoord! Er is 10 november 2012 (dus over twee weken) een open dag, als ik jou was zou ik een bezoekje brengen aan de AMFI, om rond te kijken en je kunt van alles aan docenten en studenten vragen!

Hopelijk help dit je!

Btw: ik heb laatst nog een topic over dit geopend ‘Amfi 2013’ daar praten we ook over de AMFI dus je zou ook daar nog even kunnen lezen.

Bedankt, ik ga zeker kijken!