Hallo allemaal,
waarschijnlijk zal ik niet de enige zijn, maar ik ben afgelopen 1,5 jaar kleine 10 kilo aangekomen. De helft hiervan is van de pil, want ik ben begonnen 1,5 jaar geleden begonnen met de pil, maar na 10 maanden ben ik daar weer mee gestopt. Ik ben intussen ook op kamers gaan wonen, want ik ben aan nieuwe studie begonnen. Nu zal het overwegend corona kilo’s zijn, maar ik ga de laatste tijd steeds meer eten uit verveling. Overdag tussen de lessen door eet ik en 's avonds na het eten, eet ik ook nog wel een koekje en dat blijft bijna nooit bij 1. Ik merk dat ik geen honger heb, maar iets te doen wil hebben.
Het is niet dat ik dik ben, maar ik begin wel een buikje te krijgen en ik haat het dat ik nu ineens een vetrol krijg. Ik was altijd veel te dun, maar zit nu op normaal gewicht.
Ik wil wel weer gaan sporten, maar dat heeft ook een aantal tegenslagen gehad hier in de nieuwe stad. Het gaat mij nu vooral om het verveeld eten tegen te gaan. Heeft iemand tips om dit tegen te gaan?