Hallo meiden,
Sinds een paar weken ben/was ik bezig met een erg leuke jongen. We hebben veel tijd doorgebracht en alles was super. Nu is er een groot nadeel aan mij, ik ben erg onzeker, dit doordat exen zijn vreemdgegaan/agressief waren en eentje heeft zegmaar niet op een goede manier aan mij gezeten. Ik twijfel erg aan uiterlijk en alles en ben ik erg bang soms dat het goede snel ophoudt.
Nu kan deze jongen niet tegen die onzekerheid, daardoor is hij gaan twijfelen en wil hij nu denken…
Ik weet dat dit geen goed teken is, en ben er vrij zeker van dat het niet goed zal komen wat ik heel erg vindt.
Maar nu dacht ik, misschien heeft een van jullie in eenzelfde soort situatie gezeten en is het goed gekomen! Dat zou super zijn om te lezen om toch nog even de hoop erin te houden.
En voor anderen: misschien tips hoe ik nu tegen hem kan doen, ik wil niet teveel aanhangen, maar als ik niks stuur word ik alleen maar sneller vergeten?
Dankjulliewel!