Hello there (:
Het leek me leuk om een Oneindige Engelse Schrijfwedstrijd te beginnen op Girlscene, and here it is!
Het Idee
Ik geef om de zoveel tijd een opdracht, waarna iedereen die daar zin in heeft eraan mee kan doen. Het is mogelijk om opdrachten over te slaan en daarna weer mee te doen, vandaar de titel ‘oneindig’.
Algemene Regels
~ Geef je op door te reageren hieronder
~ Meld vóór de deadline of je aan een opdracht mee wil doen of niet
~ Als je aan een opdracht meedoet, is de deadline écht de deadline: te laat ingeleverd wordt niet beoordeeld. Als je een geldige reden hebt, is het natuurlijk een ander verhaal.
De Beoordeling
Ik beoordeel ieder verhaal apart volgens het volgende systeem: je kan per verhaal 10 punten verdienen. Deze punten zijn verdeeld over de volgende categorieën:
~ Opdracht (maximaal 2 punten)
0 punten: niet aan de opdracht gehouden
1 punt: redelijk aan de opdracht gehouden
2 putnen: helemaal aan de opdracht gehouden
~ Grammatica en Spelling (maximaal 2 punten)
0 punten: heel veel fouten
1 punt: redelijk veel fouten
2 punten: heel weinig fouten
~ Verhaallijn en Opbouw (maximaal 2 punten)
0 punten: heel onbegrijpelijk
1 punt: redelijk duidelijk
2 punten: helemaal duidelijk, goedlopend
~ Creativiteit en Originaliteit (maximaal 2 punten)
0 punten: niet origineel en creatief
1 punt: redelijk origineel en creatief
2 punten: heel origineel en creatief
~ Schrijfstijl (maximaal 2 punten)
0 punten: niet zo goed geschreven
1 punt: redelijk goed geschreven
2 punten: heel goed geschreven
Ik hoop dat dit systeem duidelijk is! Bij de beoordeling schrijf ik voor elk verhaal op hoeveel punten je per onderdeel hebt behaald en hoeveel punten je in totaal hebt. Alle totale cijfers samen schrijf ik achter je naam in de deelnemerlijst, zo kan je zien wie er ‘voorstaat’.
Wees vooral niet bang om je op je geven als je Engels niet zo goed is: zoals je ziet is grammatica maar één van de vijf onderdelen waar je op wordt beoordeeld. Bovendien is het een goede manier om je Engels te verbeteren en om gewoon leuke verhalen te schrijven!
Deelnemers
~ Judith (9)
~ BacktoFront
~ Toetsenbord
~ Insolita
~ Dat meisje (8 )
~ California
~ DeadButterfly
~ Manonisos
~ TheWoman
~ Organabanana (9.2)
~ WolfsPack
~ Marrie
~
Winnaars (met twintig punten of meer!)
~
Opdrachten
Opdracht 1. Fly away with me.
Opdracht 2. Add a little drama…
Schrijf een verhaal waarin een van de volgende zinnen (of allebei natuurlijk) is verwerkt:
‘I closed my eyes and tried to stop thinking about you. It did’t work.’
EN/OF
‘“Stop!” She screamed. “There’s something I need to tell you!”’
Vereisten:
- In het Engels, uiteraard (:
- 450 tot 550 woorden
- Deadline: nader te bepalen
Opdrachten kunnen altijd besproken worden: als niemand het een leuke opdracht vindt, verzin ik iets anders. Als iemand het niet eens is met de deadline, graag even laten weten!
Ik hoop dat je meedoet en zo ja: veel succes!
x NoHeelsRequired