een aantal vraagjes

hallo allemaal,
ik heb een aantal vragen:

-(hele domme vraag waarvoor ik me schaam) wat betekent ‘up’ bij girlscene?
-hoe kan je zo’n ‘quote kadertje’ maken?
-komt het haar dikker terug als je je bovenlip scheert?
-ik heb best dikke aderen op m’n benen, is er iets waardoor je de aderen kan verbergen?
-ken je een hele goede deo die niet alleen je zweet-geur verbergt maar die je oksels zegmaar ook ‘droog’ maken?
[ik wist niet echt goed hoe ik die vraag moest stellen (:]

alvast bedankt :slightly_smiling_face:

  • Up betekent dat het topic weer omhoog wordt gehaald bij actieve onderwerpen zegmaar. Dan krijg je eerder reacties.
  • Zo’n quote kadertje maak je door rechts boven iemands bericht op ‘citeer’ te klikken
  • Ik denk dat het haar wel dikker terugkomt dan, maar dat weet ik niet zeker
  • Voor zover ik weet kan je aderen niet echt verbergen. Waarschijnlijk zetten ze door de warmte nog wat meer uit
  • Ik weet geen goede deo daarvoor
  • zodat het topic weeer bij actieve onderwerpen komt
  • Recht boven bij je bericht op citeer klikken
  • ja
  • Geen idee
  • zijn er genoeg.

Vraag 1: up betekend omhoog in het engels, dus als je een topic up’t dan gaat het topic weer omhoog in de lijst van activieven onderwerpen

Vraag 2: gewoon op citeren klikken, rechts boven een bericht.

:grinning:

Je kan odorex extra dry proberen voor het ‘droog’ te houden. Als dat de zweetgeur niet weghoudt, kan je nog een gewone deo erbovenop doen.

Je moet je bovenlip NOOIT scheren! Dan krijg je allemaal stoppels als je het een keer niet doet en lijk je net een man. Je waxt het veel beter!