Economie!

Hey naja
Ik moet dus een werkstuk maken over mijn eigen natuurwinkel, en nu moet ik aan de hand van max. 5 producten een opzet maken voor een jaar van de omzet,afzet, inkoopwaarde, kosten , brutowinst en netto winst.

Ik weet wat de inkoopwaarde is, bijv ik koop 15 kilo bananen voor mijn winkel, biologische. 1 kilo is bijvoorbeeld 1.60, dat keer de 15 kilo komt dus uit op een bepaald getal maar dit moet ik dus met nog 4 andere producten doen en ik weet niet hoe en wat.

Ik heb laatst namelijk een 2 gehaald voor mijn economie toets, Het zou dus echt geweldig zijn als iemand mij hier even mee kan helpen