droomkledingstuk?

hebben jullie dat een? :stuck_out_tongue: klinkt wel overdreven, maar iets wat je echt heel graag zou willen? lijkt me wel leuk om van anderen te horen of te zien? dus plaats maar plaatjes!
ik ga toch voor de lamboheels (typ in bij google afbeeldingen) schoenen van een lamborghini dus. Vinden de jongens misshcien ook nog wel leuk :slightly_smiling_face:

Dat heb ik niet echt, haha.

Ik ben niet veeleisend, ik wil alleen een mooi passende blazer :slightly_smiling_face:

Èen grijs achtig donkerblauw dit shirt, met wijdvallende mouwen, en rond de borst ook wijd. en bij mn middel strak, een broek die bij de kont niet zo strak is, en bij de onerbenen juist strak! een die broek moet een heupbroek zijn, waar een mooie riem om kan! :grinning:

Zoiets zoek ik al jaren. :frowning_face:

ik wil gewoon leuke simpele jurkjes…
maar ik zie bij andere telkens leuke…
en als ik dan jurkjes pas… ziet het er niet uit…

Ik ben nog steeds op zoek naar de perfecte schoenen:
zwarte pumps, van (echt) suede, met een bandje bij mijn enkel met een klein gouden gespje erop. De hak moet rond de 10 cm zijn, geen naaldhak maar ook zeker geen dikke hak, liever aan de smalle dan aan de brede kant. Ik zie er zooo veel plaatjes van, op Tumblr o.i.d. maar ik kan ze nergens vinden in de winkels. NERGENS!

^ ik zoek ook nog altijd DE perfecte hak! zwarte pumps van suède, met een niet te puntige neus, een klein plateau en een mooie vorm. de hak mag geen naaldhak maar ook niet dik zijn en het moet echt mooi suède zijn. NERGENS te vinden!

Zwarte perfect goedzittende broek, perfect zwarte blazer.

Ik wil Louboutins. :C

Perfecte blazer… Perfecte lente jas…

leren jasje, biker boots & een turquoise blazer :grinning:

Mss deze?

http://content1.debijenkorf.nl/design/product_images/12_0346703002312400_pro_flt_frt_01_1108_1528_170670.jpg
(ik vind ze te puntig, maar ik wil altijd gewoon helemaal ronde neuzen, omdat jij zegt ‘niet te puntig’, wil jij mss wel een béétje punt ; )).

En ik kijk gewoon uit naar de dag dat ik (ooit) ga trouwen en een trouwjurk aan mag, ben gek op bruidsjurken :slightly_smiling_face:

Misschien zoiets ? :
http://www.asos.com/Dune/…size=20&sort=-1&clr=Black

http://www.asos.com/Carve…size=20&sort=-1&clr=Black

Een paar prachtige torenhoge hakken van Jimmy Choo of Louboutin ofzo? ;o

!!!

http://colorfulworldofmine.files.wordpress.com/2011/09/jeffrey-campbell-shoes-lita-spike-black-silver-010604.jpg?w=500

of deze? *hearteyes*

http://desmond.imageshack.us/Himg232/scaled.php?server=232&filename=0365x365.jpg&res=landing

Deze laarsjes! Maar ze zijn ohzo duur…
En een zwart leren jasje van goosecraft!

laatst had ik LETTERLIJK een droombikini gevonden: goud met marine blauw in een zebra print, echt heel mooi, was ook meteen verkocht maar toen ik dus wakker werd was ie weg! Ik baalde echt! haha

Louboutins natuurlijk. Ooit heb ik ze!

Ik droom nog steeds van GOEDE topjes van 25 cent zodat ik ze kan pimpen (:
en een kast vol Dr Martens <3