Hey allemaal,
Dit wordt een lang verhaal, dus als je daar geen zin in hebt, hier is de waarschuwing! xD
Ik heb een Darm ziekte waardoor ik veel ziek ben, zelf op de basisschool de laatste drie jaar zowat allemaal gemist. Ik ben toen toch overgegaan en ben naar het gymnnasium gegaan, omdat ik dacht dat het wel zou lukken, nu was de stof niet het probleem, alleen de planning van mijn hw ivm mijn vele en langdurige afwezigheid, nu bleek dit achter af ook een vervelende school te zijn. Ik ben toen na de kerstvakantie naar een andere school gegaan, een havo/vwo school, omdat ik het daar dus wat rustiger aan kon doen. Helaas kwam de stof niet helemaal overeen dus liep ik nog meer achter + ik was nog steeds veel ziek.
Ik had het wel enorm naar mijn zin in deze nieuwe klas, iedereen was aardig en het was gewoon een leuke school. (Leuker dan de basischool/het gym ooit waren geweest) Ik had ondertussen al 3 heel erg goede vriendinnen en het was alsof alles weel goed kwam. Helaas bleek dat tegen deze achterstand niet op was te boksen Ik moest blijven zitten, in de 1e. -.-"
Ik zit nu dus WEER in de 1e, dit was ook mijn keuze, omdat ik anders zoveel zou moeten inhalen, dat was ongeveer en heel lesjaar…
Maar deze nieuwe klas is echt vreselijk! Ik zit met allemaal kinderen die net van de basisschool komen En er zit toch echt wel een groot verschil tussen iemand die over een paar maanden 14 is en kinderen die 11 zijn -,-
Echt alles in de klas irriteerd me, maar het ergste is dat ik mijn vriendinnen vreselijk mis! Ik had echt gedacht dat elkaar in de pauzes zien en in de vakanties logeren wel ok zou zijn, maar dat is niet zo. Ook merk ik dan mijn beste vriendin veel meer omgaat met een ander meisje in haar klas en ik voel gewoon dat we minder met elkaar omgaan en dat ik heel veel mis!
Alle grappige en leuke gebeurtenissen moet ik van haar te horen krijgen of ergens naar vragen als ik haar en andere hoor lachen. Ik kan gewoon niet meer tegen deze situatie, mijn huidige klas irriteert me vreselijk en ik mis mijn vriendinnen die allemaal in dezelfde klas zitten. Het enige idee wat ik zou kunnen bedenken is keihard werken en dan naar de 2e gaan voordat het jaar ten einde is. Maar dan nog, ik ben vaak ziek (wel veel minder dan eerst) en loop nu ook in de 1e alweer achter omdat ik net een maand heel ziek ben geweest… Hoe zou ik in hemelsnaam een heel lesjaar en (tegen die tijd) de helft van de 2e moeten inhalen.
Ik weet het niet meer, maar sowieso is 1ding zeker, ik trek het niet meer in de 1e en het is niet iets waar ik aan moet wennen. (ik zit er al 4 maanden tussen, natuurlijk)
Heeft iemand enig idee wat ik hiermee aanmoet?!
Heel erg bedankt alvast xx.