De Battle Van De Eeuw; De Wasberen Tegen De Zeekoeien

http://static0.hln.be/static/FOTO/pe/2/7/3/large_762168.jpg

VS

http://www.greenpeace.org/raw/image_full/nederland-old/photosvideos/photos/dugong-of-zeekoe-voor-de-kust

Bereid u voor. Op de strijd der strijden. De battle der battles. Het gevecht der gevechten.
De Wasberen en de Zeekoeien zijn al jarenlang in strijd met elkaar. Kleine plagerijtjes, kleine pesterijtjes. Maar nooit, NOOIT was de strijd zo heftig.

Het begon allemaal toen de Zeekoeien ‘per ongeluk’ op het land van de Wasberen terechtkwamen. Uitgeput van de lange reis, dachten ze even uit te kunnen rusten op een vredig uitziend strandje. Maar niets bleek minder waar. De Wasberen hadden al snel door dat deze vreemde wezens hier niet thuishoorden. Het was duidelijk, de Zeekoeien moesten weg. Maar de Zeekoeien lagen eigenlijk wel lekker en hadden het voor hun perfecte hangplekje gevonden.
Het werd een guerrilla oorlog die jaren zou voortduren.

Maar gister, gister liep het compleet uit de hand. Toen de Zeekoe-jonkies hun eerste stapjes op het strand deden, bleek dat ze niet goed waren voorgelicht op de situatie. Ze gingen te ver en kwamen op het Wasberen gebied. De Wasberen pikten dit niet en vielen de Zeekoe-jonkies aan. Het werd een oneerlijke strijd van kleine Zeekoe-jonkies tegen de volwassen Wasberen.

De Zeekoeien berusten op wraak… Die snel zal komen…

SO CHOOSE YOUR TEAM AND BATTLE

http://www.kennislink.nl/upload/274165_962_1231129755253-zeekoe_cc.jpg

http://img3.imageshack.us/img3/5406/wasbeer.jpg

DE STRIJDERS
Wasberen

  • mnrmnr
  • ICExCOLD
  • LittleGenious
  • MissSaarrr
  • chajus98
  • Pivoine
  • osnapitzme
  • doos1
  • Polyethylene
  • bitchATTACK
  • Sparrow
  • xPEANUTT
  • Felicita
  • JeSuisEnAmour
  • Faloesy
  • HOIHEYHAAAAAAI
  • LaUrOssssss
  • XXPrincipessaXX
  • goldendress
  • Irtjee

Zeekoeien

  • SUMMERFLOWERS
  • READMYMIND
  • LunaGrint
  • Vitiligo
  • chataigne
  • Seawave
  • Jazzreligion
  • requin
  • Quirrell
  • WollenSokje
  • LaMoustache
  • LostMyMind
  • Kaboosh
  • SUMMERFLOWERS
  • TheLovingKind
  • vanwyngarden
  • Sommeil
  • regenboogaapjes
  • happybroccoli
  • DELIGHTOS
  • beaumonde
  • slagroomsoesjes
  • fashiable

ik houd van wasberen <3

Pas maar op. De Zeekoeien komen je halen…

ok

De Zeekoeien maken plannen om ergens morgenmiddag een aanval te plannen. Meld een Wasbeerspion…

Ik ga bij het zeekoe team ! :guitar:

Oja. Even voor de verduidelijking.
Ik ben neutraal.
Ik ben de Adelaar die af en toe overvliegt om verslag uit te brengen.

Ik ben voor de zeekoeien, want ik vind dieren die leven in het water fascinerend.

Ik bij de wasberen !

Aangezien de Wasberen over de plannen van de Zeekoeien hebben gehoord. Zijn ze van plan om zeer spoedig een aanval te plannen.

Maar is dit nou een spel of wat? :’)

De strijd is bitterhard. Dit is geen spel. Dit. Dit is het echte leven. Jij, als Zeekoe, bent altijd met het idee opgevoed dat de Wasberen je grootste vijanden zijn. En jullie hebben vele plannen bedacht om ze volledig uit te roeien, maar nu, nu is het menes. Het is echt. De strijd, barst los!

Haha, grappig. Ik houd niet van oorlog, kunnen ze er niet over praten?

De strijd is, zoals gezegd, bitterhard. Er is geen houden meer aan. Je kunt het proberen. Ga je gang. Maar ik heb mijn bedenkingen. Probeer het, zou ik zeggen.

Tsja :")…

MAG IK EEN ZEEKOE ZIJN!!!

Je bent een Zeekoe, of je bent het niet. Er is geen keuze.

Het leger van de Zeekoeien begint te groeien. Terwijl het Wasberen leger nog op een laag pitje zit. Zal dit goed komen?

Nouja, dan ben ik wel 'n wasbeertje.

jeeeey

kan er anders geen lijstje in de beginpost van de strijders :'D