Crea Bea's gezocht voor evenement!!!

[b]Hoi Hoi,

Mijn naam is Francoise, ben 20 jaar en woon in Rotterdam.
In juni 2011 heb ik mijn Events opleiding afgerond en wil ik nu echt aan de slag voor mezelf!

Ik ben zojuist begonnen met het concept voor een nieuw evenement waar men zijn/haar producten kan verkopen.
Deze zal voornamelijk gericht zijn op nieuwe/jonge creatieven die een eigen productenlijn hebben of willen starten. Denk aan t-shirtlijnen, schoenenontwerpen, mode ontwerpers, sieradenontwerpers, kunstenaars… noem maar op!
Zitten er zang/dans talenten tussen? dan hoor ik ook graag van je.
het evenement zal hopelijk eind dit jaar plaatsvinden in Rotterdam.

Mocht je interesse en/of vragen hebben, mail dan naar stylesz@live.nl
Bij interesse kun je misschien gelijk je website en/of foto’s van je werk meesturen.

groetjes, Francoise![/b]

UPDATE: Ik ben nog druk bezig met van alles en nog wat, maar ik doe m’n best om zo snel mogelijk klaar te zijn met het concept en de locatie vinden voor het evenement. Naast dat houd ik me ook bezig met mijn inspiratie tumblr, waar binnenkort ook eigen foto’s opkomen (bijhouden is soms zo moeilijk) Mails met vragen zijn altijd welkom en ik beantwoord ze ook zo snel mogelijk.
Alle mensen die mij al hebben gemaild, bedankt! Vind het echt super. :slightly_smiling_face:

Ik ben aantal weken geleden begonnen met van die vet krijtjes een schilderij te maken…

kweetni of het een kunstwerk is?

dit is wel reclame,
maar naar wat soort dingen zoek je, hoe een sieraden enz.

als custommade schoenen maken telt, ja dat doe ik :slightly_smiling_face: en nog veel meer :stuck_out_tongue:

^ OEEEHH wat voor schoenen doe je?

@kimmtoday als je echt je kunst wilt verkopen dan kun je me mailen!

ben trouwens niet veel meer op girlscene, dus ik raad jullie aan om te mailen.

mail me als je sieraden, kleding, schoenen, tassen, huisaccessoires, kaarsen etc. etc. etc. etc. maakt.

Ik hoor van jullie!! xx

Doe momenteel zelf al mee met een fashion battle en ga me zelf niet met nog meer werk opzadelen. Ik zie wel wat er na dit alles komt, eerst dit finishen. :slightly_smiling_face:

Ik maak soms zelf dingen voor in huis, maar dan knap ik voornamelijk oude dingen op (die ik heel goedkoop koop),
Denk aan; kastjes, mooie dienbladen, oude barok-spiegels,//
En soms maak ik dingen ook helemaal zelf, zoals kaarsenhouders :slightly_smiling_face:

fake-all-stars, eigenlijk alles wat zonder bedruksel onder de 15 euro kost en van stof is :stuck_out_tongue: kan wel wat foto’s posten :slightly_smiling_face:

en daar ben ik nog mee bezig :slightly_smiling_face: ik ga ze ook binnenkort op girlscene verkopen :slightly_smiling_face:

^OMG Die derde is mooi :open_mouth:

waar en wanneer is het evenement eigenlijk??

Kun je ook logo’s op “goedkope” vans maken?

Dit is namelijk mijn logo (heeft mijn vriend ontworpen)

[b]Het zal hopelijk eind dit jaar plaatsvinden in Rotterdam.

Dus wil jij serieus (!!!) je eigen … ik zal het maar ‘‘productenlijn’’ beginnen, of heb je die al en wil je er meer van laten zien, mail me dan! Dan krijg je alle info die je wilt hebben.

x[/b]

ja hoor! ik ben op dit moment bezig met schoenen voor mijn danslerares met haar logo van de danskledingwinkel en balletschool zal even foto’s posten :slightly_smiling_face:

echt zo coowl :grinning:

Het lijkt mij erg leuk om daar te staan,
Maar denk niet dat het soort spullen dat ik maak daar erg geschikt voor zijn…

zoals wat maak je dan?? x

Ik snap eerlijk gezegd nog niet zo goed waar het voor is haha.

Zie m’n eerste post, heb het aangepast x

Heb mijn eerste post aangepast. Max. 50 mensen zoek ik.
Reclame maken doe ik dmv e-flyers en al mijn netwerken (veel)