Hallo allemaal, ik had een vraagje. Ik ben van mijzelf ongeloofelijk bleek en kan zomers kiezen tussen twee huidskkeuren. Rood of wit. Ik ga binnenkort op vakantie en wil graag een bruiningscreme gaan gebruiken om het wit iets te breken. (Gewoon zo eentje die ook als body creme werkt en je na het douchen gewoon op kan smeren) Ik wilde eerst de creme van dove gaan kopen maar ik heb gehoord dat mensen er oranje van werden (en dat wil niemand natuurlijk) weten jullie anders een betere?
Ik gebruik Rimmel self sun instant tan… Die kan je ook weer afwassen, dat vind ik zelf fijner omdat de meeste zelfbruiners toch wel vlekken.
Maar ik weet niet of jij dat fijn vind… Het is wel goed spul. Ik gebruik medium matte.
ik gebruik zelf deze altijd: garnier gloss bronzer. Na een paar keer gebruiken zie je goed verschil en het effect blijft ook aardig lang zitten, zelfs na douchen. En hij ruikt lekker
Ik gebruikte die van dove en werd er niet oranje van.