Met mijn ex heb ik ongeveer een half jaar iets gehad: van juni tot november. Ik heb het uiteindelijk uitgemaakt omdat hij met problemen zat waar ik hem gewoon niet verder mee kon helpen, hoe graag ik dat ook wilde en daardoor in een negatieve spiraal raakte. Tegen het einde van mijn relatie met hem ontmoette ik een andere jongen, die mij in liet zien dat de relatie die ik op dat moment had niet goed voor mij was.
Voor mijn toenmalige vriend was dit een enorme shock en hij was er kapot van. Ik wilde liever geen contact meer met hem omdat het alles alleen maar moeilijker zou maken, maar dat vond hij moeilijk. Hij bleef me appjes sturen en me opzoeken. Intussen kreeg ik iets met die andere jongen, en tijdens carnaval hebben mijn ex en vriend staan praten, en zei mijn ex dat hij me terug wilde als hij de kans kreeg. Daarnaast zoekt hij contact met mijn vriendinnen en kreeg ik gisteren toch weer een berichtje van ‘heei’. Toen ik het mijn vriend vertelde merkte ik aan hem dat hij het niet prettig vond.
Het liefst negeer ik het berichtje maar ik wil toch vriendelijk blijven, want in principe heb ik geen rede om heel lullig te doen. Toch?
Wat moet ik reageren?