Wij hebben er nu colleges over. Het gaat over dat er door mensen zo wordt getwijfeld aan de kennis van de wetenschap. En dat een of andere miep maar ergens op het internet hoeft te schreeuwen dat er chips in je worden geplant en dat gelijk weet ik hoeveel meisjes niet meer luisteren naar de wetenschap, met mensen die jaren gestudeerd hebben en echt meer weten dan al dat gelul op het internet.
Best grappig om te zien. Jammer dat ik er zelf te oud voor ben, ik had m namelijk wel willen halen. Nu moet ik er alleen heel veel voor dokken. Terwijl t mij lijkt dat ik best zou kunnen ipv al die mutsen die niet willen. Maar dat terzijde.
Verder kan het op zich nog wel na de 1e x seks, zeker als je het veilig hebt gedaan, dan kan het virus toch nog niet overgebracht zijn.