(van nu.nl)
AMSTERDAM - De Amerikaanse winkelketen Abercrombie & Fitch opent haar eerste filiaal binnenkort in Amsterdam.
Nog voor het eind van het jaar komen er winkels in Düsseldorf en Brussel van de Amerikaanse formule, zo meldt Textilia. Amsterdam, München en Hamburg zijn in 2012 aan de beurt.
In haar thuisland gaat het een stuk slechter met Abercrombie & Fitch. Dit jaar nog sluiten er 60 winkels van de winkelketen. Het bedrijf zet daarom niet minder groots in op Europa en opende het afgelopen jaar ook al zestien nieuwe winkels in Groot-Brittannië, Duitsland en Frankrijk van Hollister, het andere label van het bedrijf.
Ondanks de slechte verkopen in het thuisland, groeide de omzet van Abercrombie & Fitch het afgelopen kwartaal met maar liefst 21 procent ten opzichte van diezelfde periode vorig jaar.
Wanneer de winkel haar Amsterdamse deuren opent en waar precies is nog niet bekend.