Dit onderwerp heeft 279 reacties, en bestaat uit 12 pagina's. U bent momenteel op pagina 2 van 12.
De laatste reactie is geplaatst op 12-08-2011 22:00.
- Bewerk contest
- Geplaatst op zondag 05 juni 2011 19:10Heey meiden!
Ik hou erg van gezichten bewerken en kwam op het idee om een klein contest te starten.
De bedoeling is dat je het model zo bewerkt, dat deze foto's gebruikt zouden kunnen worden in tijdschriften en dergelijke.
Er zijn een paar regels:
## lever voor de deadline in - doe je dit niet, dan zal je verwijdert worden.
zit je in de knoop met de deadline, meld dit minstens een dag van te voren!
## elke keer valt er éen iemand af
## je mag maximaal twee bewerkingen inleveren
## je mag elk programma gebruiken, voorbeelden: Picasa, Taaz, Photoshop
Verder mag alles.
INSCHRIJVEN GESLOTEN.
Een [x] achter de naam = ingeleverd.
deelnemers;
1. Toetje9
2. Pandadreamer
3. Kooskansloos
4. Newstylelover
5. AvrlLvgnexLove
6. zonnegekjee
7. KILLMENOW
8. IAMKIRSTEN
Opdracht 1:
Bewerk dit model. (foto is weggehaald)
Opdracht 2:
Deze keer een wat specifiekere opdracht. Maybelline brengt een nieuwe mascara op de markt. De naam is 'Killerlashes' en de omschrijving is; voor extreme lange wimpers met volume waar je een moord voor zou doen. Het is de bedoeling dat jullie het volgende model bewerken met deze omschrijving. Je mag derest ook nog opmaken, maar het is de bedoeling dat de mascara eruit springt. Je mag alle programma's gebruiken.
De deadline is 15 juni, best vroeg, dus als je in tijdnood zit meld het dan even.
Klik op DEZE link voor het model (de foto was te groot voor in het topic.)
-- Opdracht 3
Deze keer moet je het haar van een model doen. Ik laat je helemaal vrij in deze opdracht, elk soort, elke kleur, elk programma, alles mag! Tip: zorg dat het er niet té bewerkt uitziet. (foto is weggehaald)
Opdracht 4
Dit keer heb ik besloten voor de lippen te gaan. Het is de bedoeling dat je de lippen van het model bewerkt. Je mag kiezen uit knalrood, lichtroze of nude lippen. Of het een gloss of lippenstift is, mag je zelf weten. Succes.
Uiterlijke deadline, 19 juni.
(foto is weggehaald)
Opdracht 5
Jullie inspireerde me met het 'voorhoofd' idee. Deze keer een moeilijkere opdracht dus.
Een onbekend merk heeft een nieuwe anti-rimpel crème ontwikkeld. Ze willen graag een vóór en ná foto in hun tijdschrift publiceren.De volgende foto is de vóór foto, het is de bedoeling dat jullie de ná foto maken van iemand die die crème gebruikt. Maak de huid egaal.
FOTO EN EXTRA INFO ZIJN WEGGEHAALD.
FINALEOPDRACHT
Haal alles uit de kast, want dit is de finale-opdracht. Maak de cover voor Tijdschrift Diamond, Diamond moet dus op de cover komen. Overigens moet de cover blanco blijven. Ze willen graag de volgende foto van Kate Winslet op de cover. Je mag hem bewerken zoals jij wilt, er zijn geen verplichtingen aan verbonden. Je mag de foto groter maken, het haar veranderen, anyway, zorg dat het een foto wordt op de cover van een tijdschrift die je zo in de winkel zou kunnen kopen kan. Good luck!
Deadline: 6 juli 23:59, als jullie eerder inleveren komt de uitslag ook eerder! Later is helaas niet mogelijk, omdat ik ruim drie weken weg ga.
lovelush wijzigde dit bericht op 28-06-2011 21:13 met 99%TUMBLR - Geplaatst op maandag 06 juni 2011 15:09Dit zijn die van mij! xx.
Voor:

Na:
http://est-fantastique.blogspot.com/ - Geplaatst op maandag 06 juni 2011 15:20Volgens mij ben ik de enige die d'r echt bijna helemaal heeft veranderd :')~
- Geplaatst op maandag 06 juni 2011 16:27Mooi bewerkt allemaal!
Als de 2 overgebleven inzendingen eerder binnenzijn als 14 juni, komt de uitslag ook eerder =) - Geplaatst op maandag 06 juni 2011 20:11

Ik heb niet veel make up gedaan, want ik wilde het naturel houden! Alles met photoshop.KoosKansloos wijzigde dit bericht op 08-06-2011 17:07 met 62%: nieuwe link[url=www.lifeisfilledwithart.tumblr.com]MIJN TUMBLR[/url]|Haaienhapje oehaha - Geplaatst op dinsdag 07 juni 2011 15:11
- Geplaatst op dinsdag 07 juni 2011 20:06nog 2...................http://est-fantastique.blogspot.com/
- Geplaatst op dinsdag 07 juni 2011 21:04mag ik alsjeblieft nog meedoen?
hier meteen mijn inzending:

ik heb picnik (sproeten wegwerken, kin/gezichtvorm/neus vervormen) gebruikt en taaz (make-up & haar). - Geplaatst op dinsdag 07 juni 2011 21:08Whahahaaa, ik dacht eerst dat je iets bedoelde als van Andy Warhol, x3
- Geplaatst op dinsdag 07 juni 2011 21:38^^ Hmm vooruit, omdat je hem al afhebt

Ik wacht op de inzending van HebIkWaVanJeAan en dan komt de uitslag! - Geplaatst op dinsdag 07 juni 2011 21:42Ik schrijf me uit, ik heb er geen tijd voor.Love Fashion.
- Geplaatst op dinsdag 07 juni 2011 21:44MAG IK MEEEDOEN? ;DA woman wears her tears like jewelry
- Geplaatst op dinsdag 07 juni 2011 22:27Eerst met photoshop, daarna wat duidelijker met TAAZ. Is wel een apart tijdschrift dan. xd
toetje9 wijzigde dit bericht op 07-06-2011 22:39 met 36%: Gwn. :$A woman wears her tears like jewelry - Geplaatst op dinsdag 07 juni 2011 22:35Wanneer komt de uitslag? (:
Iedereen heeft al ingeleverd.~ - Geplaatst op dinsdag 07 juni 2011 22:41@ TS ik hoop wel dat je mijn hele foto bekijkt, en niet alleen het deel dat nu zichtbaar is, "helemaal" vind ik hem persoonlijk wel wat mooier namelijk :$
- Geplaatst op dinsdag 07 juni 2011 23:11quote:KoosKansloos schreef op 06 June 2011 @ 20:11:
[afbeelding]
Ik heb niet veel make up gedaan, want ik wilde het naturel houden! Alles met photoshop.
Waauw, zo mooi. Dat kan ik dus me langzalzeleven niet voor mekaar krijgen he :')
Jij wint deze ronde, denk ik. ^^ - Geplaatst op dinsdag 07 juni 2011 23:13
- Geplaatst op dinsdag 07 juni 2011 23:16
- Geplaatst op woensdag 08 juni 2011 11:25
- Geplaatst op woensdag 08 juni 2011 15:08uitslag!!!!
http://est-fantastique.blogspot.com/ - Geplaatst op woensdag 08 juni 2011 15:33
- Geplaatst op woensdag 08 juni 2011 17:06Dankje KILLMENOW

En IAMKIRSTEN, nu kan je hem wel zien als het goed is![url=www.lifeisfilledwithart.tumblr.com]MIJN TUMBLR[/url]|Haaienhapje oehaha - Geplaatst op woensdag 08 juni 2011 21:57Mooi iedereen!
HebIkWaVanJeAan moet hem nog inleveren -.-Tumblr ~ Words begins with A-B-C, music begins with Do-Re-Mi, but true love begins with you and me. - Geplaatst op donderdag 09 juni 2011 10:10
Die heeft zich uitgeschreven.quote:Pandadreamer schreef op 08 June 2011 @ 21:57:
Mooi iedereen!
HebIkWaVanJeAan moet hem nog inleveren -.-~ - Geplaatst op donderdag 09 juni 2011 18:57Alles is binnen, ik begin nu met het beoordelen, dus de uitslag komt binnen nu en een uurtje gok ik

- Geplaatst op donderdag 09 juni 2011 19:18Yay
~








