Dit onderwerp heeft 186 reacties, en bestaat uit 8 pagina's. U bent momenteel op pagina 1 van 8.
De laatste reactie is geplaatst op 13-08-2010 19:17.
Nieuwe Fimo contest!
- Geplaatst op maandag 12 juli 2010 22:05Heey!
Aangezien de vorige contest afgelopen is, en iemand daar vroeg om een nieuwe begin ik er dus maar 1.
Maar het lijkt me wel dat we pas beginnen mochten er voldoende mensen mee willen doen (+/- 8 ofzo?). Maar aangezien het fimo topic de laatste tijd ook redelijk druk bezocht is & het vakantie is zou dat moeten lukken toch !
Jury:
- purepassion
- Memyselfandi2x2
Deelnemers:
- Amburger
- Vampirediaries
- Fruitcoctail
- Ambrozijn
- Juul_
- Nieenxhoudvanje
- Leys (zet tijdens de 2de ronde haar 'kaart' in)
- Iris_lollypop
Regels:
- Het moet een werkje zijn dat je gemaakt hebt naar aanleiding van de opdracht. Dus niet iets wat je al eerder gemaakt hebt.
- Om misverstanden en 'misbruik' te voorkomen, graag een foto plaatsen waarbij een briefje met je profielnaam te zien is.
- Het werkje mag verwerkt zijn in iets (dus bijv. als ketting hanger e.d.) maar dit heeft geen meerwaarde. Het gaat echt om je fimo kunsten niet alle toestanden er om heen.
- Houd je aan de deadline, als je niet op tijd ingeleverd hebt mag je helaas niet meer meedoen. Dit omdat het anders oneerlijk wordt voor diegene die het wel op tijd hebben ingeleverd.
- Ivm de vakanties hebben we besloten dat iedereen 1 ronde kiezen om niets in te leveren. Maar let op !
* Er valt toch elke ronde iemand af
* Je moet een ronde van te voren aan geven dat je de volgende ronde niet mee kunt doen. (bv. aankomende deadline in 22 juli, dan moet je die dag of ervoor al aangeven dat je de ronde erop niet mee wilt doen)
* Iedereen mag dus 1 keer gebruikt maken van de "automatisch door naar de volgende ronde kaart" (ook als je niet op vakantie gaat).
* Geef je het niet op tijd aan, en lever je toch niets in dan ga je dus niet door
* Ik zal achter ieders naam bijhouden wie er al gebruikt gemaakt heeft van de kaart.
Eerste opdracht !
Maak een bekend tekenfilmfiguurtje. Denk hierbij bijvoorbeeld aan Spongebob, nijntje, Hello Kitty, Barbapappa etc.
De deadline is 22 juli.
Je kunt nog meedoen zolang je voor de eerste deadline de eerste opdracht inleverd.
Aantal voorbeeldjes:


Succes!
Tweede opdracht:
Voor de tweede ronde lijkt het me leuk om allemaal een 'little charm' te maken. Dit is een hanger in bijv. de vorm van een hartje, rondje, driehoekje of vierkant (standaard vormen dus) en dan met allerlei versiersels erop. Wat plaatjes:



Deadline 10 augustus (ivm met de vertraging).
Succes ermee!purepassion wijzigde dit bericht op 31-07-2010 12:44 met 119%http://handmadebyjoyce.weebly.com http://zoesaa.blogspot.com
- Geplaatst op maandag 12 juli 2010 22:11Haha misschien was het handiger geweest om dit topic op een vroeger tijdstip te plaatsen
http://handmadebyjoyce.weebly.com http://zoesaa.blogspot.com - Geplaatst op maandag 12 juli 2010 22:13
- Geplaatst op maandag 12 juli 2010 22:15Ah oke jammer, wanneer ga je op vakantie?
Dat probleem zal wel bij mee mensen spelen vrees is haha.http://handmadebyjoyce.weebly.com http://zoesaa.blogspot.com - Geplaatst op maandag 12 juli 2010 23:21ik wil graag deelnemer zijn!
- Geplaatst op dinsdag 13 juli 2010 06:55ik doe mee (okéé ik fimo nog maar 2 weken maar ik wil graag proberen )
ik ga ook nog binnen een maand op vakantie maar ik neem aan dat ik er dan uitlig xD-You Fall- * A good friend: OMG Are you Okay!? Let\\\\\\\'s go get a Band-aid!!* * Best Friend: (Laughing) Did you see your face!? HAHAHAHA - Geplaatst op dinsdag 13 juli 2010 08:20Ik zou het ook wel leuk vinden om in de jury te zitten ^-^ aangezien ik nog maar kort fimo bak ik er zelf waarschijnlijk niet zo heel veel van =P maar wat is de sluitingsdatum van de contest enzo?
- Geplaatst op dinsdag 13 juli 2010 09:24ik wil ook graag deelnemer zijn (:
hihi, Merel ik ook niet maarja, we'll see. - Geplaatst op dinsdag 13 juli 2010 10:32hm, ik zou ook graag willen meedoen,
maar is er telkens veel tijd om iets te maken zegmaar?
want ik het niet zó veel tijd eigenlijk
www.wix.com/handmadebyilke/handmadebyilke - Geplaatst op dinsdag 13 juli 2010 12:06Hey!
Wat leuk dat jullie mee willen doen =)
Naja ik denk dat de "jury" even per keer zal kijken hoeveel dagen voordat de deadline is ivm met vakanties e.d. Maar ik zat zelf zo rond een week te denken?http://handmadebyjoyce.weebly.com http://zoesaa.blogspot.com - Geplaatst op dinsdag 13 juli 2010 16:07ik doe ook weer mee
Wat zijn de regels om misverstanden te verkomen? =] - Geplaatst op dinsdag 13 juli 2010 16:09Haha nou zullen we maar een regel maken dat je nieuwe werkjes moet inleveren en dus geen oude mag doen ?=Phttp://handmadebyjoyce.weebly.com http://zoesaa.blogspot.com
- Geplaatst op dinsdag 13 juli 2010 16:11oke! En dat je je naam bij de foto zet? Want laatst zag ik ook een foto van jou ergens anders weet je nog?
- Geplaatst op dinsdag 13 juli 2010 16:13Ja dat is inderdaad wel slim, als je een foto maakt doe dat dan met je profielnaam erbij.
Zo kan er helemaal niets meer fout gaan.http://handmadebyjoyce.weebly.com http://zoesaa.blogspot.com - Geplaatst op dinsdag 13 juli 2010 16:16Zo ik zal eens na gaan denken over de eerste opdracht !http://handmadebyjoyce.weebly.com http://zoesaa.blogspot.com
- Geplaatst op dinsdag 13 juli 2010 16:18Heeft iemand anders nog een regel waarvan je denkt die moet er ook bij?http://handmadebyjoyce.weebly.com http://zoesaa.blogspot.com
- Geplaatst op dinsdag 13 juli 2010 16:23Ja dat bedoelde ik;) ik weet niet wat jij vind maar bij die andere kwam er steeds uitstel. als je te laat bent lig je er uit?
- Geplaatst op dinsdag 13 juli 2010 16:32Ja dat vind ik inderdaad ook, maar we moet op voorhand misschien een beetje soepel zijn met de deadline i.v.m vakanties e.d. Maar als er een deadline is vastgesteld blijft die ook zo.http://handmadebyjoyce.weebly.com http://zoesaa.blogspot.com
- Geplaatst op dinsdag 13 juli 2010 16:34nou juist in de vakantie kan je toch tenzij je volgende week gaat dan moet je niet mee doen:P
- Geplaatst op dinsdag 13 juli 2010 16:59Ik ga de 23ste op vakantie kan ik nog meedoen ?
xxIk was iris_lollypop ;) - Geplaatst op dinsdag 13 juli 2010 17:07Krijg er al helemaal zin in! Ben zo benieuwd wat iedereen gaat maken
zullen we de eerste deadline anders over 2 weken doen? Dan hebben mensen nog ff de tijd om zich aan te melden komende week en dan hebben degene die laat zijn met aanmelden nóg een week om ook daadwerkelijk iets te maken ^-^ En sluitingsdatum van de aanmeldingen dan gewoon ook volgende week ergens ofzo doen? (ik weet het ook niet hoor, dit zijn ff voorstellen
) - Geplaatst op dinsdag 13 juli 2010 17:10
Haha, daar heb je gelijk in! maar ik doe het echt pas 2 wekenXD heb in die tijd wel enthousiast veel spullen gekocht en redelijk wat dingetjes gemaakt, maar ik denk dat juul_ enzo die het langer doen dan van me gaan winnen als ik hun werk zo bekijkquote:fruitcoctail schreef op 13 July 2010 @ 09:24:
ik wil ook graag deelnemer zijn (:
hihi, Merel ik ook niet maarja, we'll see.
(ook als het om originaliteit gaat, beginners doen vaak de standaard dingen) Maar ik ben wel heel benieuwd wat jij gaat maken voor de fimo contest
! Veel suc6 allemaal!!! - Geplaatst op dinsdag 13 juli 2010 17:11nou kijk ik doe het wel langer maar dat zegt niks.. Ik heb wel meer spullen dan iedereen maar die ga ik niet gebruiken zou niet helemaal eerlijk zijn.
- Geplaatst op dinsdag 13 juli 2010 17:12quote:memyselfandi2x2 schreef op 13 July 2010 @ 17:10:
[...]
Haha, daar heb je gelijk in! maar ik doe het echt pas 2 wekenXD heb in die tijd wel enthousiast veel spullen gekocht en redelijk wat dingetjes gemaakt, maar ik denk dat juul_ enzo die het langer doen dan van me gaan winnen als ik hun werk zo bekijk
(ook als het om originaliteit gaat, beginners doen vaak de standaard dingen) Maar ik ben wel heel benieuwd wat jij gaat maken voor de fimo contest
! Veel suc6 allemaal!!!
Dat wat jij zei
xxIk was iris_lollypop ;) - Geplaatst op dinsdag 13 juli 2010 17:26Maar kan ik dan nog meedoen als ik de 23ste op vakantie ga ?
xxIk was iris_lollypop ;)








